Як вирощувати овочі на балконі
- Полезно

Як вирощувати овочі на балконі

Як вирощувати овочі на балконіЯк вирощувати овочі на балконі

Отримати урожай на балконі власної квартири — відмінна затія для любителів здорового способу життя. Нерідко можна бачити балкони, заставлені ящиками з розсадою або обплетені огірками. Але які культури вирощувати, залежить від того, утеплений балкон чи ні, і чи є на ньому вентиляція. Якщо балкон утеплений, а також досить висвітлюється природно, можна там встановити лампи денного світла — можна буде виростити практично всі види овочевих культур. При цьому слід звернути увагу на рослини, чия коренева система не вимагає великої кількості грунту.

Що потрібно для отримання врожаїв
Перш за все необхідно купити насіння балконних овочів на https://vseroste.com.ua/ тут насіння на балкон представлені у великому асортимент і з доставкою по Україні. У магазині ми знайдемо насіння
томата
огірка
базиліка
перцю
салату
та інших овочів
Необхідно орієнтуватися на особисті переваги. Вирощують культури, що мають короткий період вегетації. Це можуть бути різні салатики, садять цибулю ріпку на перо, можна посадити так звані, балконні сорти томатів. Це, як правило, низькорослі скоростиглі сорти, які вже через пару місяців віддають урожай. Такі культури, як огіркова трава (бораго), петрушка, кінза, порадують своїм ніжним ароматом, будучи доданими до салатів. Насіння мікрозелень за посиланням https://vseroste.com.ua/mikrozelen-136 можна придбати з доставкою по Україні.

Якщо балкон утеплений, а також досить висвітлюється природно, можна там встановити лампи денного світла — можна буде виростити практично всі види овочевих культур.

Навіть холодостійкі рослини краще зберігати при морозу, встановивши на балконі в холодні дні велику батарею. Також в якості скління бажано використовувати двокамерний склопакет. Для освітлення підійдуть лампи денного світла або спеціальні фітолампи. Особливо важливе освітлення, якщо вікна виходять у двір.

У магазині можна купити насіння екзотично культур, в каталозі https://vseroste.com.ua/ekzotichni-kulturi-134 представлені
насіння спаржі
пепіно
кивано
арахіс

Але які культури вирощувати, залежить від того, утеплений балкон чи ні, і чи є на ньому вентиляція. Якщо балкон утеплений, а також досить висвітлюється природно, можна там встановити лампи денного світла — можна буде виростити практично всі види овочевих культур. При цьому слід звернути увагу на рослини, чия коренева система не вимагає великої кількості грунту.