- Полезно

Cвітильники на стелю Делюкс

Складно уявити собі комфортну обстановку в будинку або квартирі без хорошого освітлення. Дійсно, освітлення має дуже велике значення, тому ставитися до вибору освітлювальних приладів слід особливо уважно, враховуючи безліч різних особливостей. Давайте спробуємо докладніше розібратися в тому як слід правильно вибирати світильник для стелі і де його найкраще купувати.

У тому випадку, якщо Ви зацікавлені в придбанні такої продукції, тоді рекомендуємо звернути увагу на компанію Delux. Ця компанія вже протягом довгого періоду часу займається продажем різних освітлювальних приладів і обладнання, тому може бути дуже цікава.

Delux

Рекомендації по вибору світильника для стелі

Наступні рекомендації можуть дуже допомогти при покупці світильника для стелі.

Звертайте увагу на вид стельового світильника

Всі світильники для стелі можна розділити на певні категорії:

 • Підвісні. Ці приладу прикріплюються до стелі за допомогою ланцюга, штанги або пружини. Вони розташовуються на певній відстані від стелі. Такі світильники можуть мати самі різні розміри. Якщо в приміщенні невисокі стелі, тоді світильники цього типу не найкраще рішення.
 • Накладні. Накладні світильники прикріплюються до стелі і найчастіше мають досить компактні розміри і плоскою формою. Це дозволяє успішно використовувати їх в приміщеннях з невисокими стелями.
 • Вбудовувані. Світильники цього типу можуть бути вмонтовані в саму конструкцію підвісної або натяжної стелі. Вони дозволяють домогтися непогано освітлення і при цьому відмінно економлять місце.
 • Гнучкі. До таких світильників можна віднести всілякі світлодіодні стрічки, неонові трубки, а також шнурки дюралайт. Найчастіше їх використовують в якості декоративного підсвічування.

З огляду на особливості кожного з описаних вище варіантів можна підібрати найбільш підходящий для свого конкретного випадку.

Типи ламп в світильниках

Щоб не помилитися при виборі світильника, важливо також звертати увагу на тип ламп використовується в ньому:

 • Лампи розжарювання. Відрізняються невисокою вартістю, однак неекономічні і служать в більшості своїй не дуже довго, а також володіють низьким ККД.
 • Галогенні лампи. Схожі на лампи розжарювання з тією лише різницею що вони заповнені галогеном. Завдяки цьому термін їх служби трохи довше, ніж у ламп розжарювання.
 • Люмінісцентні лампи. Економічніше ламп розжарювання приблизно в 5 разів, при цьому здатні служити довше в 5 — 20 разів. Їх поверхня практично не нагрівається. Єдиний мінус це наявність всередині лампи парів ртуті.
 • Світлодіодні лампи. Найбільш сучасний і ефективний варіант на поточний момент. Вони приблизно в 6 — 10 разів економічніше ламп розжарювання, відрізняються тривалим терміном служби і високим рівнем безпеки.

Делюкс

Де найкраще купувати світильник для стелі?

Якщо вас цікавлять світильники на стелю в такому випадку придбавати їх найкраще в інтернет-магазині delux.ua. Ця компанія здатна запропонувати своїм покупцям безліч істотних переваг, серед яких особливо варто виділити:

 • Висока якість продукції. У цьому магазині ви може знайти якісні світильники на стелю і інші освітлювальні прилади. Вони зможуть відмінно впоратися з усіма поставленими перед ними завданнями і прослужити вам протягом тривалого періоду часу.
 • Великий асортимент. На сторінках цього інтернет магазину можна знайти великий вибір самих різних світлодіодних світильників. Представлена тут продукція відрізняється своєю вартістю, технічними характеристиками і цілим рядом інших особливостей.
 • Швидка доставка. Всі співробітники цього магазина дуже оперативно справляються зі своєю роботою. Тому що надходять заявки обробляються в максимально швидкі терміни. Завдяки цьому вам не доведеться довго чекати замовлену тут продукцію.
 • Вигідна вартість. Магазин поспішає запропонувати своїм покупцям якісну продукцію за максимально вигідними цінами. Тому набуваючи що-небудь тут ви можете бути впевненими в тому, що вам вийде непогано заощадити.

Наявність всіх цих переваг і робить цей онлайн магазин відмінним рішенням для всіх тих, хто бажає придбати якісні освітлювальні прилади за розумними цінами. Тому, якщо ви теж з числа таких людей тоді рекомендуємо вам звернути на нього увагу